Výkonným grémiem Českého paralympijského výboru byla dne 9. července 2012 schválena konečná nominaci sportovců, doprovodů a vedení výpravy na XIV. LPH Londýn 2012 ve složení:

Počet sportovců z ČR: 46

Vlajkonoš výpravy: Rostislav Pohlmann

Sport Jméno a příjmeníSvaz
AtletikaRadim BělešČATHS
Eva BernáČFSH
Dušan GrézlČFSH
Eva KacanuČATHS
Aleš KisýČATHS
Anna LuxováČFSH
Martin NěmecČATHS
Rostislav Pohlmann ČATHS
Michal Procházka (trasér)ČSZPS
Miroslava SedláčkováČSZPS
František SerbusČFSH
Veronika SkuhrovskáČSMPS
Jan VaněkČATHS
Daniela Vrátilová ČFSH
Patrik WurmČFSH
Martin ZvolánekČATHS
BocciaLeoš LacinaČFSH
Radek ProcházkaČFSH
František SerbusČFSH
CyklistikaJiří BouškaČFSH
Tereza DiepoldováČATHS
Jiří JežekČATHS
Lenka KadetováČFSH
Ivo KoblasaČFSH
Martin KovářČSMPS
Michal StarkČATHS
David VondráčekČFSH
LukostřelbaLeoš BartošČFSH
Petr BartošČATHS
Miroslava ČernáČATHS
David DrahonínskýČFSH
Jiří Klich sen.ČATHS
Lenka KuncováČATHS
Markéta SidkováČFSH
Jaroslav ZelenkaČATHS
PlaváníFilip CoufalČATHS
Nicole FryčováČSZPS
Kateřina KomárkováČATHS
Adéla MíkováČSMPS
Arnošt PetráčekČATHS
Jan PovýšilČATHS
Lenka ZahradníkováČSZPS
Stolní tenisJaroslav HadravaČATHS
Daniel HorutČATHS
Ivan KarabecČATHS
Zbyněk LambertČATHS
Jiří SuchánekČATHS
René TaušČATHS

 

FunkceJméno a příjmenísvaz
vedoucí výpravyRoman SudaČPV
vedení výpravyMonika MarčekováČPV
vedení výpravyOndřej SejpkaČPV
vedoucí svazové částiJaroslava KrakovičováČPV
lékařka výpravyLjuba OsykováČPV
fyzioterapeutStanislav ŠťastnýČFSH
fyzioterapeutkaŠárka ŠpaňhelováČPV
výkonná předsedkyněAlena ErlebachováČPV
tlumočníkVilém BestaČPV
dokumentaristaDavid SoeldnerČPV
fotografMartin MalýČPV
doprovod - atletikaMarcela BělešováČATHS
doprovod - atletikaOndřej Pítr ČATHS
doprovod - bocciaDaniela PechováČFSH
doprovod - bocciaMarek ČernýČFSH
doprovod - cyklistikaIvo KoblasaČFSH
doprovod - lukostřelbaIlja DrahonínskýČFSH
doprovod - lukostřelbaJiří Klich junČATHS
mechanikKarel StředaČSMPS
mechanikMilan PacnerČFSH
mechanikJiří ChybaČATHS
trenér, doprovod atletika a bocciaPavel MartínekČFSH
trenér atletikyJosef FilipČSMPS
trenér atletikyVáclav Janouch ČFSH
trenér cyklistikyLuboš JirkaČFSH
trenér cyklistikyViktor Zapletal ČATHS
trenér lukostřelbyVladimír BradaČFSH
trenér lukostřelbyJan ProcházkaČATHS
trenér stolní tenisMilan JašekČATHS
trenér stolní tenisMiroslav SchenkČATHS
trenér, doprovod plaváníMartin BřendaČATHS
trenérka atletikyEva HrdinováČATHS
trenérka atletikyIva MachováČATHS
trenérka plaváníAndrea VěnsekováČATHS
trenérka plaváníAlexandra ErlebachováČSMPS