Od:
Do:
Klíčová slova:
04. 06. 2020

Konečně puk! Para hokejová reprezentace už zase trénuje na ledě

Sezóna sice skončila české para hokejové reprezentaci mnohem dříve. O to rychleji ale opět začala. Místo podzimního startu plných tréninků... číst dál »
03. 06. 2020

Zmoklí atleti. První kolo Českého poháru Atletiky ČATHS proběhlo v Olomouci

První závod sezóny a hned takové počasí! Atleti v Olomouci se však nepříznivých podmínek nezalekli a v rámci prvního kola Českého poháru... číst dál »
02. 06. 2020

Plzeňský ovál 2020 na Lopatárně za účasti zvučných jmen české para cyklistiky

Koblasa, Antošová, Antal či Jahoda. I takové hvězdy se koncem května představily na oblíbeném plzeňském závodu, jehož tradice sahá až... číst dál »
01. 06. 2020

Další výherce Sportovních dnů Paralympijské výzvy vylosuje Anna Luxová

Sportovní projekt určený základním školám se speciálním vzdělávacím programem zažívá nepříliš povedený závěr školního roku 2019/2020. Kvůli bezpečnostním opatřením vůči... číst dál »
27. 05. 2020

Branky, sítě a boxovací pytel. V Orlové trénují čeští para hokejoví reprezentanti

Letošní hokejovou sezonu předčasně ukončila koronavirová pandemie, ovšem v útrobách orlovského zimního stadionu je i tak živo. Místní posilovna se... číst dál »
22. 05. 2020

Boccisté Kateřina Cuřínová a Adam Peška mají jistou účast na paralympiádě v Tokiu!

Dne 15. května 2020 zaslala Mezinárodní federace sportu boccia BISFed členské národní organizaci pro sport boccia v ČR – České... číst dál »
21. 05. 2020

Z české paralympijské historie: Počátky (nejen) českého sledge/para hokeje

Variace ledního hokeje pro tělesně postižené vznikla ve Skandinávii a na zimní paralympijské hry se v exhibiční formě dostala dokonce... číst dál »
19. 05. 2020

Všechno, čím procházíme, je k něčemu dobré, věří atletka Anna Luxová

Dvojnásobná účastnice paralympijských her Anna Luxová má dětskou mozkovou obrnu. Narodila se předčasně a byla pár minut bez kyslíku, ale... číst dál »
14. 05. 2020

Už na sebe nevytvářím takový tlak. Do Tokia ale chci! Vzkazuje Ivan Karabec

Světová pandemie kolem šíření nového typu koronaviru překazila českému stolnímu tenistovi kvalifikační plány na paralympiádu v Tokiu. Kvůli odložení celého... číst dál »
14. 05. 2020

Paralympionik Jan Povýšil končí kariéru. Bazén vyměnil za sportovní redakci

Pětinásobný bronzový paralympionik a mistr světa v plavání Jan Povýšil je teď v televizi častěji než na bazénu. Kvůli pandemii... číst dál »
13. 05. 2020

Z české paralympijské historie: Úspěšná parta stolních tenistů a tenistek v Sydney

Tři plus tři plus tři. Takový byl konečný medailový účet výpravy českého reprezentačního týmu stolního tenisu na XI. letních paralympijských... číst dál »
Allianz
Česká pošta
ČEPS
Nadace ČEZ
Slider