Finálový závod Česko-slovenského poháru PARA SWIMMING CUP PRAGUE proběhl v Praze v Aquacentru Šutka v sobotu 20. 11. 2021. Závod pořádal klub PARA PLAVÁNÍ PRAHA ve spolupráci s ČESKÝM PARA PLAVÁNÍM. Závod byl také zařazen do kalendáře World Para Swimming a mohli se zde plnit limity na MS 2022.

Nejpočetnější výpravou byl domácí klub PARA PLAVÁNÍ PRAHA se 44 plavci z celkového počtu 102 závodníků z České a Slovenské republiky. Česko – slovenský pohár v kategorii OPEN vyhrál teprve čtrnáctiletý plavec David Kratochvíl z PK Tachov. Dostal se tak svými výkony před starší kolegy Jonáše Kešnara (PPP/PK JH) a Tadeáše Strašíka (PPP/ÚAPS).

V kategorii OPEN žen zvítězila slovenská reprezentantka Tatiana Blattnerová z klubu DOLBA před Anežkou Floriánkovou z PPP a Vendulou Duškovou z SK KKV. V kategorii juniorů zvítězil Petr Frýba (PPP) před slovenským plavcem Martinem Batkou (CEHAP) a jeho slovenskou kolegyní Katarína Chudou (DOLBA). Kategorii žáků ovládl s naprostým přehledem tachovský David Kratochvíl. Druhý byl Jakub Vaněk (SKKO) a třetí příčku obsadila Alexandra Borská (PPP).

Pozici v kategorii nejmladších žáků si rozdělili tři pražští plavci. V této kategorii zvítězil Lukáš Páv před tréninkovými parťačkami Johanou Čipižákovou a Isabelou Fantou. Soutěž družstev ovládly pražské týmy A i B před brněnským Áčkem.