Díky partnerství Českého paralympijského týmu se společností VITAR Sport (oficiální distributor sportovní výživy Enervit v Česku a na Slovensku) nabízíme všem členům a sportovcům Českého paralympijského výboru konzultace zdarma v oblasti výživy a sportu a také 30% slevu na sportovní výživu ENERVIT.

Enervit
2023-05-29_EN_CPV_produkty_(545x385)_-_02_-_staticky
previous arrow
next arrow

ENERVIT pomáhá sportovat lépe, protože vychází ze základních principů fungování organizmu a nabízí tak špičkovou sportovní výživu na dobu před, během a po sportu. Enervit představuje kvalitu ověřenou miliony sportovců během desítek let, nejlépe ale vy sami oceníte, jak vám může Enervit zvýšit výkonnost. Enervit je italská značka sportovní výživy, která disponuje více než 50 lety zkušeností, a na kterou spoléhají i špičkoví sportovci včetně dvojnásobného vítěze Tour de France Tadeje Pogačara a jeho týmu UAE Emirates, vítězky mnoha tenisových grandslamů Barbory Krejčíkové, olympijských medailistů nebo mistrů světa a Evropy (www.enervit.cz/team).  

Oficiálním distributorem v Česku je společnost VITAR Sport, která má ve svém portfoliu i vitaminy české výroby (VITAR) a kompresní sportovní doplňky české značky ROYAL BAY. Na všechny tyto produkty můžete čerpat 30% slevu na eshop.enervit.cz při zadání speciálního slevového kódu, o který si můžete napsat na office@paralympic.cz.

VITAR Sport nabízí kromě špičkových produktů i důležité know-how pro sportovce, především v oblasti výživy ve spojení se sportem. Této služby můžete využít i vy – stačí napsat svůj dotaz na poradna@enervit.cz.

Využít můžete i on-line semináře o výživě na mnoho odborných témat (Jak, čím a proč doplňovat energii během závodu, Vitamínové doplňky u sportovců, Jak naučit tělo pálit tuky a další). VITAR Sport on-line semináře pořádá v průběhu celého roku.

Základní informace o nabízených produktech najdete na eshop.enervit.cz, kde se můžete začíst i do článků v sekci PORADNA:

Mohlo by vás dále zajímat:

Prohlášení Antidopingové deklarace ZDE.

CPV_01_Pred vykonem
CPV_02_Behem vykonu
CPV_03_Po vykonu
CPV_04_Enervit_kdykoli
previous arrow
next arrow