Od:
Do:
Klíčová slova:
02. 12. 2020

V lednu se ve Skiareálu Lipno uskuteční Český pohár ve sjezdovém lyžování

Český svaz tělesně postižených sportovců ve spolupráci s UK FTVS a Sportovním klubem vozíčkářů Praha pořádá OPEN RACE závod v... číst dál »
01. 12. 2020

Organizátoři jsou optimističtí. Letní deaflympiáda v Brazílii bude!

V pořadí 24. letní deaflympiáda, tedy vrcholná světová soutěž pro neslyšící sportovce, by se měla dle původního organizačního plánu uskutečnit v prosinci... číst dál »
18. 11. 2020

„Jsme připraveni zazářit!“ Nová mediální kampaň Českého paralympijského týmu

Hlavním cílem letošní kampaně je posílit povědomí o tuzemském paralympijském hnutí, stejně tak jako zapracovat do českého mediálního prostoru konkrétní... číst dál »
13. 11. 2020

Para lukostřelba: začíná halová sezóna. V březnu proběhne republikový šampionát

Para lukostřelcům v České republice startuje halová sezóna. V pořadí již devátý ročník tradiční minisérie závodů v halové para lukostřelbě začne... číst dál »
09. 11. 2020

Antidoping: Vydání nového seznamu zakázaných látek pro rok 2021

Světová antidopingová agentura WADA dnes zveřejnila Seznam zakázaných látek a metod dopingu pro rok 2021. Tento seznam byl tvořen tak,... číst dál »
03. 11. 2020

Janošcová ovládla dohrávané Mistrovství regionu střední a jižní Moravy v bowlingu

V první polovině září se v centru Xbowling Tišnov uskutečnilo dohrávané jarní Mistrovství regionu střední a jižní Moravy Amatérské bowlingové ligy.... číst dál »
23. 10. 2020

Nadace ČEZ podpořila handicapované lyžaře. I letos proběhnou výukové kurzy

Nadace ČEZ již několik let podporuje Centrum handicapovaných lyžařů, které se věnuje v zimních střediscích Krkonoš komplexně lyžování tělesně postižených.... číst dál »
20. 10. 2020

#UKAŽKOULE! Kampaň ukazuje, že sportovat mohou lidé s nejtěžším postižením

Přitáhnout více pozornosti k netradičnímu sportu – boccie. Upozornit na fakt, že sportovat a být úspěšní mohou i lidé s... číst dál »
20. 10. 2020

Lyžaři se zrakovým handicapem absolvovali soustředění na rakouském ledovci

V rámci úvodního soustředění před novou sezónou se poprvé sešla česká reprezentace v alpském lyžování. Soustředění na ledovci v rakouském Hintertuxu... číst dál »
19. 10. 2020

Zlato, stříbro, stříbro! Plavec Petráček se vrací z Berlína medailemi ověnčený

Mezinárodní mistrovství Německa IDM 2020 (Internationale Deutsche Meisterschaften) vyšlo českému plavci náramně navzdory omezeným možnostem tréninkové přípravy. Arnošt Petráček vybojoval... číst dál »
16. 10. 2020

Start Boccia Cup a soustředění v Nymburku. Boccisté se v říjnu rozhodně nenudí!

V sobotu 3. října proběhl první ročník turnaje Start Boccia Cup. Tato soutěž je určena především pro začínající hráče, nebo... číst dál »
Allianz
ČEPS
Nadace ČEZ
Česká pošta
Slider