Mediální kampaň k ZPH je v plném proudu

16. 01. 2018

Letošní paralympijské hry se blíží mílovými kroky a Český paralympijský výbor spustil mediální kampaň, která láká na tuto vrcholnou událost světového sportu pro handicapované. V hlavní roli jsou tentokrát reprezentanti ve sledge hokeji, kteří se na paralympiádu probojovali už potřetí v řadě. (Pokračování textu…)

Rio de Janeiro – XV. Letní paralympijské hry

03. 06. 2016

Kampaň k letním paralympijským hrám v Rio de Janeiru 2016 bude probíhat ve dvou hlavních vlnách – na jaře a poté na během paralympiády v září. Mottem, jež celou kampaní prochází, je tentokrát: „Věřte v neuvěřitelné“. Přičemž hlavní myšlenkou je připomenutí, že i ve velice obtížných situacích je důležité zachovat si naději a víru ve své schopnosti. (Pokračování textu…)

Guayaquil a Guaranda – IV. Global Games

07. 10. 2015

GG_300x600Global Games, obdobu paralympiády pro mentálně postižené sportovce, jejíž črvrtý ročník proběhl v Ekvádoru, podporovala mediální kampaň v tisku a na internetu. Součástí kampaně byly také tématické soutěže v rozhlasu (ČRo) a tisku (Deník). Jednotým prvkem kampaně bylo jednoduché heslo „Držíme palce sportovcům s mentálním postižením na Global Games 2015“. (Pokračování textu…)

Chanty-Mansijsk a Magnitogorsk − XVIII. zimní deaflympiáda

01. 01. 2015

Mediální kampaň k 18. zimní deaflympiádě, která se konala v týdnu od 28. března do 5. dubna v ruských městech Chanty-Mansijsk a Magnitogorsk, proběhla tradičně na několika rovinách. Hlavní postavou této kampaně byla úspěšná neslyšící lyžařka Tereza Kmochová. Na billboardech a CLV panelech ji doprovázel slogan: „Výkony, nad kterými oněmíte úžasem“.

(Pokračování textu…)

Soči − XI. zimní paralympijské hry

01. 01. 2014

Kampaň k ruské zimní paralympiádě v Soči 2014 byla opět v režii agentury MARK/BBDO. Hlavní roli v ní sehráli členové národního sledge hokejového týmu, který tvoří osu český výpravy do Soči. Hlavní motto zní „Jsme tím, čím se stáváme na ledě“. Kampaň pak sledge hokejisty stylizuje do podoby válečníků a predátorů. (Pokračování textu…)

Sofie − XXII. letní deaflympiáda

01. 01. 2013

22. deaflympijské hry se konaly v bulharské Sofii od 24. července do 4. srpna. Kampaň k této vrcholné události sportu handicapovaných se nesla v duchu jednoduchého motta: „Znakovou řečí všech sportovců děkujeme za podporu.“ Kampaň která probíhala od 22. července probíhala na v několika formách: soutěže v rozhlasu, vědomostní kvízy v televizním vysílání, v denním tisku a na internetu. (Pokračování textu…)

Londýn − XIV. letní paralympijské hry

01. 05. 2012

Mediální kampaň k paralympijským hrám v Londýně jako tradičně připravila agentura MARK/BBDO, tentokrát se dvěma paralympijskými sportovci –cyklistou Jiřím Ježkem a lukostřelkyní Markétou Sidkovou. Hlavní motiv kampaně byl „Síla v tobě“. (Pokračování textu…)

Vancouver − X. zimní paralympijské hry

01. 05. 2010

Televizní spot, který sloužil jako mediální podpora Českého paralympijského týmu na Zimních paralympijských hrách ve Vancouveru 2010, byl v tomto roce nominován až na nejprestižnější mezinárodní kreativní festival, a to do francouzského Cannes. Za hlavní tvář kampaně byla zvolena lyžařka Anna Kulíšková. (Pokračování textu…)

Tchaj-wan − XXI. letní deaflympiáda

01. 01. 2009

Deaflympijské hry na Tchaj-wanu nepřinesly jen sportovní úspěchy české výpravy, ale velkého ocenění se dostalo i mediální kampani, kterou k této příležitosti vytvořila již tradičně firma MARK/BBDO. V prestižní soutěži Louskáček 2009 se spoty vysílané na Českém rozhlase umístily na stříbrné pozici. Soutěž je každoročně pořádána společností Art Directors Club České republiky. (Pokračování textu…)

Peking − XIII. letní paralympijské hry

01. 05. 2008

Letní Paralympijské hry v Pekingu byly jednou z nejvíce očekávaných akcí v historii sportovních soutěží pro postižené sportovce.

Medialní kampaň pro Letní paralympijské hry v Pekingu v roce 2008 navrhla a vytvořila, stejně jako v předchozím roce, společnost MARK/BBDO. (Pokračování textu…)

Turín − IX. zimní paralympijské hry

01. 01. 2006

Zázraky se dějí. V dnešním pragmatickém a cynickém světě je dobré si občas připomenout, že lidé jsou stále schopni konat zázraky.

Tato myšlenka stála za reklamní kampaní pro Český paralympijský tým vytvořenou agenturou MARK/BBDO. (Pokračování textu…)

Allianz
Česká pošta
ČEPS
Nadace ČEZ
Slider